سرویس خبری: استان تهران, ملارد .
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۵| ساعت انتشار: ۱۰:۳۳ | پرینت | چاپ
۵۰ قاری توانمند در شهرستان ملارد شناسایی شده اند

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ملارد گفت: در راستای بهره مندی از ظرفیت های بومی و محلی در این شهرستان، قریب به ۵۰ قاری توانمند در ملارد شناسایی شده اند.

به گزارش راوی نیوز، علیرضا رئیس اوژن با اشاره به ظرفیت های بالقوه فرهنگی در شهرستان ملارد اظهار داشت: منطقه مذکور بواسطه مهاجرپذیری و حضور اقوام و طوایف گوناگون از اقصی نقاط کشور،از استعدادها و توانایی هایی قابل توجهی برخوردار است که با برنامه ریزی دقیق و اصولی قادر خواهیم بود علاوه بر شناسایی استعدادهای هر چه بیشتر، برای تقویت بنیه فرهنگی این منطقه نیز گام های ارزنده تری برداریم.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ملارد عنوان کرد: در طول سالیان و دوره های گذشته،شاهد بوده ایم که بخش قابل توجهی از نیازهای شهرستانی از نیروهای غیر بومی تأمین می شده که خوشبختانه در طول سالیان اخیر با برنامه ریزی و هدف گذاری های کارشناسی شده،به توفیقات شایسته و مطلوب تری در عرصه تأمین نیاز های فرهنگی با بکارگیری توانمندی های بومی و شهرستانی نائل شده ایم.

وی افزود: یکی از اهداف اصلی ما در حوزه استعداد یابی عناصر فرهنگی ساکن در این منطقه،به شناسایی گروه ها،افراد و طیف های فرهنگی و هنری فعال معطوف شده است.

اوژن گفت: در این عرصه نیز به توفیقات شایسته ای دست یافته ایم که بخشی از این موفقیت ها در عرصه قرآنی مشهود و ملموس است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ملارد عنوان کرد:با حمایت ها و بستر سازی ایجاد شده،در حال حاضر قریب به ۵۰ قاری در این شهرستان شناسایی شده اند که در صدد هستیم با لحاظ کردن پشتیباتی های لازم،بستر مساعد و سازنده ای برای بهبود توانمندی های این طیف فراهم کنیم.

اوژن در خاتمه به «مهر» یادآور شد: امیدواریم در آینده با مشارکت این طیف فرهنگی، در مسابقات استانی و کشوری به موفقیت های ارزنده تری نائل شویم که با عنایت به توانایی های موجود، تحقق چنین امری دور  از دسترس نخواهد بود.


گزارش تصویری
جستجو