سرویس خبری: استان تهران, قدس .
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۵| ساعت انتشار: ۱۰:۳۵ | پرینت | چاپ
فاضلاب شهر قدس نیازمند اعتبار ۱۸۵میلیارد تومانی است

نایب رئیس شورای اسلامی شهر قدس گفت: بهره برداری از پروژه فاضلاب شهری این منطقه نیازمند اعتباری بالغ بر ۱۸۵میلیارد تومان است.

به گزارش راوی نیوز، داوود گرجی با اشاره به نارضایتی بخش قابل توجهی از مردم ساکن در شهر قدس به دلیل ایجاد حفاری های متعدد در این منطقه اظهار داشت: برخی از مردم گمان می کنند، حفاری های انجام شده توسط شهرداری عملیاتی می شود، اما این امر توسط آبفای شهرستان قدس و با هدف اجرای فرآیند احداث و بهره برداری از پروژه فاضلاب انجام می پذیرد.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر قدس گفت: تقارن حفاری های شهری که در برخی موارد با فصول سرد سال که با نزولات جوی نیز همراه است، بر بار مشکلات مردم(بویژه در حوزه تردد و حمل و نقل) می افزاید.

وی افزود: بدون تردید بهره برداری از پروژه فاضلاب، یکی از اولویت ها و نیازهای جدی شهر قدس به شمار می رود که تحقق آن گامی بلند و سازنده در راستای بهبود کیفی بهداشت و سلامت عمومی به شمار می رود.

گرجی عنوان کرد: انکته حائز اهمیت در این خصوص به روند تأمین اعتبارات پروژه اشاره شده معطوف می شود که قطره چکانی بودن آن، باعث بروز کُندی در روند اجرای پروژه شده است.

وی افزود: بر اساس برآوردهای انجام شده، بهره برداری کامل و قطعی از پروژه فاضلاب شهری قدس، نیازمند اعتباری بالغ بر ۱۸۵میلیارد تومان است که با تخصیص و تأمین سالانه هشت تا ۱۰میلیارد تومان اعتبار، روند اجرای پروژه با تأخیر و بازه زمانی طولانی همراه خواهد شد.

گرجی به «مهر» یادآور شد: تسریع فرآیند احداث و بهره برداری از پروژه مذکور، با تأمین اعتبارات ملی محقق می شود و امیدواریم با گشایش ها و اتخاذ تدابیری موثر، شاهد افزایش و تزریق هر چه مطلوب تر اعتبارات به این طرح باشیم که بدون تردید هر آنچه بر سرعت و شتاب عملیات اجرایی پروژه افزوده شود، به همان میزان رضایتمندی عمومی مردم نیز به نحو شایسته تری تأمین خواهد شد.


گزارش تصویری
جستجو