سرویس خبری: استان تهران, قدس .
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۵| ساعت انتشار: ۱۷:۱۱ | پرینت | چاپ
قرارگاه مبارزه با سرقت در شهرستان قدس راه اندازی می شود

فرمانده انتظامی شهرستان قدس:
فرمانده انتظامی شهرستان قدس گفت: قرارگاه مبارزه با سرقت در شهرستان قدس راه اندازی می شود.

به گزارش راوی نیوز، سرهنگ شاهپور فلاحی فرمانده انتظامی شهرستان قدس ظهر یکشنبه ۱۹ دی ۹۵ در نشست خبری این مجموعه که با حضور جمعی از خبرنگاران و اصحاب رسانه فعال در غرب استان تهران برگزار شد، با اشاره به سعی و اهتمام ویژه دستگاه انتظامی در برخورد و مقابله با مواد مخدر اظهار داشت:بدون تردید، همگرایی و هم افزایی، لازمه حصول توفیقات موثر در حوزه مقابله و مبارزه با مواد مخدر محسوب می شود و با عنایت به پشتیبانی های فرماندهی انتظامی ویژه غرب استان تهران و دیگر دستگاه ها و نهادهای مسئول در شهرستان قدس، دستیابی به موفقیت های هر چه بیشتر دور از دسترس نخواهد بود.

وی افزود:در حوزه مقابله با مواد مخدر، خانواده ها، نقش بسزایی ایفا می کنند و با هوشمندی و درایت خانواده ها، از بروز بسیاری آسیب ها در ابعاد و عرصه های گوناگون پیشگیری خواهد شد.

فرمانده انتظامی شهرستان قدس عنوان کرد:تلاش می کنیم با اطلاع رسانی سازنده و آگاهی بخشی موثر، دقت نظر خانواده ها را در این خصوص ارتقا دهیم که بدون تردید هم راستا با افزایش آگاهی های والدین و خانواده ها در این خصوص، حصول توفیقات شایسته تر نیز تسهیل خواهد شد.

قرارگاه مبارزه با سرقت در شهرستان قدس راه اندازی می شود

فرمانده انتظامی شهرستان قدس با اشاره به دستگیری تعدادی از سارقین در این شهرستان در طول روزها و هفته های گذشته، اعم از انهدام باند چهار نفره زورگیری با ۱۷ فقره سرقت، متلاشی کردن یک باند سرقت خودرو وکشف ۱۳ دستگاه خودروی سرقتی گفت: مقابله با سرقت در این شهرستان به عنوان دستورکاری ویژه عملیاتی خواهد شد و در نظر داریم با راه اندازی قرارگاه مبارزه با سرقت، عرصه را بر سارقین خرد و کلان تنگ تر کرده و در این مسیر(مقابله با سرقت) بدون هرگونه مسامحه ای اقدامات لازم عملیاتی خواهد شد.

فلاحی عنوان کرد: هدف ما کاهش تعداد سارقین و مجرمان است و در این عرصه، در چارچوب قوانین و ضوابط از هیچ اقدام سازنده ای دریغ نمی کنیم.

وی افزود:نباید از نظر دور داشت که هوشیاری عموم مردم و دقت نظر در رعایت موارد و مولفه های ایمنی در حصول توفیقات هر چه بیشتر درعرصه مقابله با سرقت نیز تأثیرگذار به نظر می رسد.

فرمانده انتظامی شهرستان قدس گفت: ایجاد امنیت مطلق در هیچ کجای جهان میسر نمی شود و چنین ادعایی نیز چندان منطقی به نظر نمی رسد، اما مجموعه پلیس برای بهبود سطح امینت، با پشتکار و تلاش شبانه روزی، اهتمام و سعی حداکثریِ لازم را لحاظ خواهد کرد.

فلاحی عنوان کرد: مفهوم امنیت در دوران معاصر با تغییرات جدی همراه شده و در شرایط فعلی مولفه مذکور در ابعاد و عرصه های گوناگون همچون زیست محیطی، اخلاقی، اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و…قابل بررسی است.

وی گفت: در جهان امروزی، تمامی آحاد و افراد جامعه در حصول امنیت موثر هستند و به مانند گذشته نمی توان تأمین این امر خطیر را فقط از قوه نظامی یا انتظامی انتظار داشت و دستیابی به موفقیت های هر چه بیشتر با همگرایی موثر وکارآمد تمامی عرصه ها و حوزه های فعال در جامعه میسر خواهد شد.

فلاحی به «مهر» یادآور شد: پلیس در این عرصه، پیشگام و پیشرو بوده و در سایه همسویی مضاعف، تحقق امینت پایدار و حفظ آن با جدیت پیگیری می شود.


گزارش تصویری
جستجو
آخرین اخبار