سرویس خبری: استان تهران, ورامین .
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۵| ساعت انتشار: ۱۰:۵۴ | پرینت | چاپ
برخورد با مقصران حادثه ریزش ساختمان در ورامین در دستور کارقرار گرفت

برخورد با مقصران حادثه ریزش ساختمان چهار طبقه در ورامین که منجر به کشته شدن سه شهروند این شهرستان شد،در دستور کار دادستانی قرار گرفت.

به گزارش راوی نیوز، حادثه ریزش ساختمان چهار طبقه در ورامین منجر به داغدار شدن قلوب مردم این شهرستان شده است، حادثه ای دلخراش که عملیات امدادی آن ساعت ها به طول انجامید.

در حادثه ریزش ساختمان چهار طبقه در ورامین، یک زن و دو کودک جان خود را از دست دادند و بر اساس اطلاعات اولیه، گودبرداری ساختمان مجاور علت فرو ریختن این ساختمان بوده است.

هم اکنون برخورد با مقصران حادثه ریزش ساختمان چهار طبقه در ورامین که منجر به کشته شدن سه شهروند این شهرستان شد در دستور کار دادستانی قرار گرفته است.

ابوالقاسم مرادطلب دادستان ورامین با اشاره به این موضوع که دادستانی در این زمینه به وظیفه خود عمل خواهد کرد، اظهار داشت: دادستانی با متخلفان این حادثه برخورد لازم را انجام خواهد داد.

بر اساس اطلاعات دریافتی، دستگیری چندین نفر که در حادثه ریزش ساختمان چهار طبقه در ورامین مقصر شناخته شدند، با جدیت پیگیری شده است.

همچنین برخی از شهروندان با تأکید بر به طول انجامیدن عملیات امداد و نجات، ضعف مدیریت بحران را یادآور  و خواستار توجه جدی تر مسئولان شدند.

منبع: مهر


گزارش تصویری
جستجو
آخرین اخبار