سرویس خبری: استان تهران, تهران .
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۵| ساعت انتشار: ۱۲:۵۰ | پرینت | چاپ
تغییر زمان امتحانات داخلی سه شنبه مدارس تهران با نظر مدیر مدرسه

به دلیل تعطیلی روزسه شنبه؛
رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران با اشاره به اعلام تعطیلی عمومی روز سه شنبه(۲۱دی ماه) گفت: زمان امتحانات داخلی مدارس تهران در این روز با نظر مدیر مدرسه تغییر خواهد کرد.

به گزارش راوی نیوز، مسعود ثقفی افزود: در پی رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام و اعلام سه روز عزای عمومی و تعطیلی روز سه شنبه از سوی هیات دولت، امتحانات داخلی مدارس، با تشخیص و تصمیم مدیر مدرسه به زمان دیگری بعد از پایان امتحانات، موکول خواهد شد.
وی درباره لغوشدن امتحانات نهایی مدارس تهران در روز سه شنبه اظهار کرد: باتوجه به بررسی های انجام شده، مدارس در این روز امتحان نهایی ندارند.

*مدارس تهران روز چهارشنبه دایر است
ثقفی با اشاره به دایربودن مدارس تهران در روز چهارشنبه(۲۲دی ماه) گفت: مدارس تنها در روز سه شنبه(۲۱دی ماه) تعطیل است.
رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران با اشاره به تعطیلی مدارس این شهر به علت آلودگی هوا اظهار کرد: براساس تصمیم کمیته مواقع اضطرار آلودگی هوای تهران، تمامی دبستان ‌ها، پیش دبستانی‌ها و مهدکودک‌های مناطق ۱۹ گانه شهر تهران امروز(دوشنبه) تعطیل بود.
وی درباره احتمال تعطیلی مدارس تهران به علت آلودگی هوا در روزهای آینده گفت: با توجه به شرایط و آلودگی هوا و بنا به تشخیص کمیته مواقع اضطرار آلودگی هوای تهران جلسه ای برگزار و تصمیم گیری در این رابطه اتخاذ خواهد شد.
آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی عصر روز گذشته در سن ۸۲ سالگی و به دلیل عارضه قلبی در بیمارستان شهدای تجریش به ملکوت اعلی پیوست.
آیین تشییع و خاکسپاری پیکر آیت الله هاشمی رفسنجانی، فردا(سه شنبه ۲۱ دی ۹۵) برگزار خواهد شد.

منبع: ایرنا


گزارش تصویری
جستجو
آخرین اخبار