سرویس خبری: استان تهران, تهران .
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۵| ساعت انتشار: ۱۲:۲۴ | پرینت | چاپ
ازخود گذشتگی و تعهد به انقلاب بارزترین ویژگی آیت الله هاشمی رفسنجانی بود

سید هادی خامنه ای:
دبیرکل مجمع نیروهای خط امام(ره)، آگاهی و دانش دینی، اسلامی، سیاسی، شجاعت و سوابق طولانی مبارزاتی را از جمله ویژگی های آیت الله هاشمی رفسنجانی دانست و گفت: از خود گذشتگی و تعهد نسبت به انقلاب بارزترین ویژگی این یار دیرین امام و رهبری بود.

به گزارش راوی نیوز، سید هادی خامنه ای روز دوشنبه ۲۰ دی ۹۵ در حاشیه مراسم وداع با پیکر آیت الله هاشمی رفسنجانی در حسینیه جماران در جمع خبرنگاران افزود: همراهی نزدیک با شخص امام(ره) و اعتقاد ویژه معمار کبیر انقلاب به ایشان در همه مسائل از دیگر نکات بارز آیت الله هاشمی رفسنجانی بود.

وی با تاکید براینکه خط امام، خط اعتدال بود و هاشمی نیز همین مسیر را دنبال می کرد خاطر نشان کرد: آنها که فکر می کنند خط امام راحل در مسیر تند روی است، اشتباه می کنند.
خامنه ای با اشاره به اینکه لقب امیرکبیر زمان به واسطه شخصیت انقلابی و مصلح آیت الله هاشمی شایسته ایشان است، ابراز امیدواری کرد: راه و رهنمودهای یار دیرین امام و رهبری ادامه پیدا کند.
آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی عصر دیروز در سن ۸۲ سالگی و به دلیل عارضه قلبی در بیمارستان شهدای تجریش به ملکوت اعلی پیوست.
آیین تشییع پیکر آیت الله هاشمی رفسنجانی، ساعت ۱۰ صبح فردا(سه شنبه ۲۱ دی ۹۵) از دانشگاه تهران آغاز و پیکر ایشان در حرم مطهر امام راحل به خاک سپرده خواهد شد.

منبع: ایرنا


گزارش تصویری
جستجو
آخرین اخبار