سرویس خبری: استان تهران, تهران .
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۵| ساعت انتشار: ۱۱:۵۷ | پرینت | چاپ
استقرار ۳۴ تیم امدادی و درمانی اورژانس تهران از میدان ولیعصر (عج) تا جماران

مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس تهران از استقرار ۳۴ تیم امدادی و درمانی به منظور خدمات دهی به عزاداران از میدان ولیعصر (عج) تا حوالی حسینیه جماران خبر داد.

به گزارش راوی نیوز، حسن عباسی روز دوشنبه ۲۰ دی ۹۵ و با تسلیت ارتحال آیت الله علی اکبر هاشمی رفسنجانی افزود: مرکز اورژانس تهران به منظور خدمات دهی به شرکت کنندگان در مراسم حسینیه جماران از ساعات اولیه صبح امروز اقدام به استقرار تیم های امدادی و درمانی در مسیرهای مشخص شده کرده است.
وی بیان کرد: تیم های اورژانس تهران در قالب ۲۴ دستگاه آمبولانس، ۹ دستگاه موتور آمبولانس، یک دستگاه اتوبوس آمبولانس به همراه ۷۰ پزشک، پرستار و کارشناس فوریت های پزشکی از میدان ولیعصر (عج) تا حوالی حسینیه جماران مستقر شدند.
مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس تهران از همه مردم به ویژه شرکت کنندگان در مراسم حسینیه جماران درخواست کرد با تیم های امدادی ودرمانی اورژانس همکاری داشته و در صورت نیاز به خدمات درمانی مراتب را به سامانه ۱۱۵ و یا به تکنسین های حاضر در محل اطلاع دهند.

آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی عصر روز گذشته در سن ۸۲ سالگی و به دلیل عارضه قلبی در بیمارستان شهدای تجریش به ملکوت اعلی پیوست.
آیین تشییع پیکر آیت الله هاشمی رفسنجانی، ساعت ۱۰ صبح فردا(سه شنبه) در دانشگاه تهران آغاز خواهد شد و در حرم امام راحل به خاک سپرده می شود.

منبع: ایرنا


گزارش تصویری
جستجو