سرویس خبری: استان تهران, ورامین .
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۵| ساعت انتشار: ۱۷:۰۳ | پرینت | چاپ
بازماندگان حادثه ریزش ساختمان ورامین خواستار برکناری شهردار این شهر شدند

بازماندگان حادثه ریزش ساختمان چهار طبقه در ورامین که طی آن سه نفر جان خود را از دست دادند خواستار برکناری شهردار این شهر شدند.

به گزارش راوی نیوز، پس از وقوع حادثه ریزش ساختمانی چهار طبقه در ورامین که در آن یک زن و دو کودک ۱۲ و شش ساله جان خود را از دست دادند، موج اعتراض مردمی در سطح شهرستان به راه افتاده و همگان خواستار برخورد جدی با عوامل بروز این حادثه شدند.

عده ای از خانواده بازماندگان این حادثه نیز ساعتی پیش با اجتماع در محل ساختمان تخریب شده، خواستار برکناری شهردار این شهر شدند.
این افراد با نصب بنری بر روی دیوار مجاور ساختمان حادثه دیده از فرماندار، امام جمعه، دادستان و اعضای شورای اسلامی شهر ورامین خواستند تا با برکناری شهردار این شهر، موجب تسلی خاطر بازماندگان این حادثه باشند.
شامگاه یکشنبه گودبرداری غیر قانونی و بدون مجوز در مجاورت یک ساختمان چهارطبقه، باعث تخریب کامل این ساختمان شد و طی آن یک زن به همراه دو فرزند ۱۲ و شش ساله اش جان خود را از دست دادند.
تاکنون شهردار و یا اعضای شورای اسلامی شهر ورامین هیچ گونه عکس العملی نسبت به این حادثه از خود نشان نداده و تنها به برگزاری جلسه ای فوق العاده در محل شورای اسلامی شهر اکتفا کرده اند.

منبع: ایرنا


گزارش تصویری
جستجو
آخرین اخبار