سرویس خبری: استان تهران, شمیرانات .
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۵| ساعت انتشار: ۱۶:۴۲ | پرینت | چاپ
فرماندار شمیرانات ارتحال آیت الله هاشمی را تسلیت گفت

عزت الله خانمحمدی فرماندار شهرستان شمیرانات در پیامی ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی یار دیرین امام (ره) و رهبری را تسلیت گفت.

به گزارش راوی نیوز، در این پیام آمده است، ارتحال ناگهانی و جانکاه یار دیرین حضرت امام خمینی (ره) و رهبری معظم انقلاب، مجاهد کبیر و مبارز کم نظیر دوران مبارزات انقلاب اسلامی، فرمانده مدیر ومدبر دوران دفاع مقدس، سیاستمدارهوشمند، توانمند و با درایت جمهوری اسلامی، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، شخصیت محبوب و مردمی، رجل سیاسی علمی وفقهی گرانسنگ ملی وجهانی، شخصیت بی بدیل در نظام مقدس اسلامی حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی که عمربابرکت خود را وقف تحقق اهداف وآرمان های انقلاب اسلامی و پیشرفت جمهوری اسلامی نمود باعث تاسف و تالم عمیق همه دلسوزان و وفاداران به انقلاب و ایران عزیز شد.

ایشان در عین دانش وعلم فقهی و سیاسی خود، سخت کوش، مقاوم وهمیشه اثرگذار در تراز ملی بود و برای ایران اسلامی نیز آرزوی آبادانی، رفاه و اقتدار و پیشرفت داشت.
آیت الله هاشمی رفسنجانی که دارای اندیشه ای بزرگ بود، بزرگی و اقتدار را برای ملت ایران از مسیر دینداری عقلانی، سیاست ورزی اعتدال گرانه ومشارکت اجتماعی همه ایرانیان در سازندگی این سرزمین طلب می کرد.
اینجانب نیز به سهم ناچیز خود و بعنوان یکی از ارادتمندان شخصیت بی بدیل ایشان، ارتحال استوانه بزرگ وهمیشه همراه مردم و انقلاب، امام و رهبری را به محضر مقام معظم رهبری، اقشار و آحاد مردم ایران و بیت معظم ایشان تسلیت می گویم.
امیدوارم حضور آحاد مردم در مراسم تشییع پیکر آیت الله رفسنجانی جلوه ای ماندگار از ارج نهادن به خدمتگزاران و آرزومندان عزت و سربلندی اسلامی باشد و موجب تقویت وفاق، انسجام واتحاد ملی همه دوستداران ایشان، وفاداران به امام و رهبری و شهیدان والامقام ایران شود.


گزارش تصویری
جستجو
آخرین اخبار