سرویس خبری: استان تهران, بهارستان .
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۵| ساعت انتشار: ۱۳:۱۷ | پرینت | چاپ
پیام تسلیت فرماندار بهارستان به مناسبت ارتحال حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی

فرماندار شهرستان بهارستان در پیامی رحلت جانگداز حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام را تسلیت گفت.

به گزارش راوی نیوز، متن پیام بیژن سلیمان پور به این شرح است:

 بسم الله الرحمن الرحیم
یا أَیَّتُهَا النَّفْسُ الْمُطْمَئِنَّهُ ارْجِعِی إِلی رَبِّکِ راضِیَهً مَرْضِیَّهً

بزرگمردی از تبار مجاهدان و سلسه صالحان و صابران تاریخ که سراسر حیات پربار خود را صرف تلاش و مجاهدت در راه اعتلای دین و سربلندی ایران و به ثمر  نشستن نهضت اسلامی  و دوام و بقای نظام مقدس جمهوری اسلامی کرد به لقاء  الله پیوست.
مرحوم حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی(ره) یار دیرین امام  راحل  و یاور مقام معظم رهبری، مفسر قرآن و  مجاهدی نستوه و خستگی ناپذیر و مرد روزهای سخت انقلاب اسلامی بود که قلب پاک او تا آخرین لحظات عمر پربرکتش، برای اسلام، ایران و ملت می تپید و بی گمان نام و یاد نیک و خدمات گران سنگ این  یار وفادار انقلاب، و خدمات بی نظیر او در جایگاه های عالی نظام اسلامی  در دوران مختلف برای همیشه در یاد و خاطر مردم قدرشناس ایران باقی خواهد ماند.
مشی و مرام او و نگاه بلند و فارغ از گرایشهای سیاسی و جناحی او که همه نیروهای انقلاب را کنارهم گرد آورده بود، سرمایه و میراث همیشه ماندگار آن فقید سعید است.
اینجانب ضایعه درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی (ره) را به پیشگاه ولی عصر (عج)، رهبر معظم انقلاب، ریاست محترم جمهوری و مسئولان و همه آحاد ملت بزرگ ایران  به ویژه مردم شریف شهرستان بهارستان تسلیت عرض می کنم و ازدرگاه خداومند مهربان  برای روح بلند ایشان علو درجات مسئلت دارم.
بیژن سلیمان پور
فرماندار شهرستان بهارستان


گزارش تصویری
جستجو