سرویس خبری: استان تهران, ورامین .
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۵| ساعت انتشار: ۰۸:۲۶ | پرینت | چاپ
جشنواره خوشنویسی فجر در ورامین برپا می شود

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ورامین:
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ورامین گفت: جشنواره خوشنویسی فجر با حضور هنرمندان و علاقه مندان به این رشته هنری در ورامین برگزار می شود.

به گزارش راوی نیوز، طاهری با اشاره به این نکته که کمیته فرهنگی و هنری ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی با محوریت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی راه اندازی شده است، اظهار داشت: جلساتی با هنرمندان رشته های مختلف هنری در قالب کمیته فرهنگی و هنری ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی شهرستان ورامین برگزار شده است.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ورامین افزود: برنامه های ویژه و متنوعی در ایام الله دهه مبارک فجر در قالب کمیته فرهنگی و هنری برگزار می شود که می تواند پیام های انقلاب اسلامی را بیش از پیش منعکس کند.

وی با اشاره به ضرورت استفاده از زبان هنر برای انتقال مفاهیم و ارزش های انقلاب اسلامی ادامه داد: هنرمندان از ظرفیت های بسیار بالایی برای انتقال مفاهیم و ارزش های انقلاب اسلامی برخوردار هستند که باید از آن به شکل مطلوبی استفاده کرد.

طاهری با تشریح برخی از برنامه های کمیته فرهنگی و هنری ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی شهرستان ورامین یادآور شد: جشنواره خوشنویسی فجر با حضور هنرمندان و علاقه مندان به این رشته هنری در ورامین برگزار می شود.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ورامین به «مهر» بیان داشت: برپایی نمایشگاه خوشنویسی، نمایشگاه نقاشی، مسابقه فیلمنامه نویسی کوتاه ۳۰ دقیقه ای، نمایشگاه عکس ورامین در انقلاب اسلامی، همایش آواها و نواهای انقلابی، اجرای تئاتر و همایش کانون های فرهنگی و هنری مساجد از جمله برنامه هایی است که در ایام الله دهه مبارک فجر به اجرا در خواهد آمد.


گزارش تصویری
جستجو
آخرین اخبار