سرویس خبری: استان تهران, ورامین .
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۵| ساعت انتشار: ۰۸:۴۹ | پرینت | چاپ
همایش رزمی کاران ورامینی در دهه فجر برگزار می شود

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان ورامین:
رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان ورامین گفت: همایش تکواندوکاران، رزمی کاران، هاپکیدوکاران، ووشو کاران و کاراته کاران در ایام الله دهه فجر در ورامین برگزار می شود.

به گزارش راوی نیوز، خادم علی تهذیبی با اشاره به برگزاری برنامه ها و مسابقات ویژه ورزشی در ایام الله دهه مبارک فجر اظهار داشت: در سی و هشتمین سالگرد بهار انقلاب اسلامی، ویژه برنامه های ورزشی در شهرستان ورامین برگزار می شود.

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان ورامین افزود: باید در برنامه های دهه مبارک فجر، ظرفیت ها و پتانسیل های شهرستان ورامین در رشته های مختلف ورزشی به نمایش دربیاید.

وی ادامه داد: همایش ها و برنامه های ویژه ورزشی به همراه مسابقات متعدد در رشته های مختلف همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر در ورامین برگزار می شود.

تهذیبی اضافه کرد: برگزاری همایش تکواندوکاران، رزمی کاران، هاپکیدوکاران، ووشو کاران و کاراته کاران و نشان دادن ظرفیت های ورزشی شهرستان در ایام الله دهه فجر پیش بینی شده است.

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان ورامین عنوان کرد: برگزاری مسابقات آمادگی جسمانی، دوچرخه سواری و برپایی رقایت های ورزشی میان کارکنان ادارات و نهادهای مختلف در این ایام پیش بینی شده است.

وی بیان داشت: دیدار با خانواده شهدا و دعوت راویان انقلاب اسلامی برای حضور در اماکن و مجموعه های ورزشی از جمله دیگر برنامه هایی است که در جشن پیروزی انقلاب اسلامی در ورامین برگزار می شود.

تهذیبی به «مهر» متذکر شد: جشنواره بسکتبال جوانان و برپایی مسابقات ورزشی میان نونهالان و نوجوانان با هدف رشد و توسعه ورزش در میان آینده سازان ایران اسلامی در این ایام پیش بینی شده است.


گزارش تصویری
جستجو