سرویس خبری: استان تهران, ری .
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۵| ساعت انتشار: ۱۰:۱۰ | پرینت | چاپ
شهردار، رئیس و اعضای شورای شهر باقرشهر رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفتند

شهردار، رئیس و اعضای شورای شهر باقرشهر در پیام هایی رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی یار و یاور رهبر معظم انقلاب را تسلیت گفتند.

به گزارش راوی نیوز، شهردار باقرشهر در پیامی گفت: آیت الله هاشمی رفسنجانی یار دیرین امام راحل (ره) و همسنگر مقام معظم رهبری (مدظله العالی ) بود که عمر با عزت خود را صرف مجاهدت در راه اسلام و حفظ ارزش های انقلابی نمود.

سعید استادفرج، آیت‌الله هاشمی رفسنجانی را دایره المعارف انقلاب دانست و افزود : ایشان گنجینه‌ای ارزشمند برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بودند که ملت ایران مردی همانند آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در تاریخ این مرز و بوم کمتر به خود خواهد دید.
وی در ادامه افزود: ملت بزرگ ایران در غم از دست دادن مردی نشسته است که لحظه ای دست از خدمت صادقانه و خالصانه با وجود شکنجه های بسیار و دسیسه های دشمنان برنداشته و همواره هم قدم با رهبر معظم انقلاب در راستای اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی و حفظ آرمان های امام راحل (ره) بوده و سال های متمادی در مسیر دفاع و حمایت از انقلاب جمهوری اسلامی ایران گام برداشته است.
همچنین رئیس و اعضای شورای شهر باقرشهر در پیامی با بیان اینکه حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی یار دیرین امام و رهبری بود افزوده است: بدون تردید یاد و خاطره ایشان که تداعی ‌گر روزهای پیروزی و استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی است در حافظه تاریخی ملت ایران خواهد درخشید.
این پیام افزوده است: مرحوم آیت‌الله هاشمی رفسنجانی مجاهد خستگی‌ ناپذیر دوران سخت مبارزات نهضت اسلامی، همراه و همسنگر همیشگی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) بودند که عمر پر برکت خویش را در راه مبارزه با رژیم ستم ‌شاهی و پس از پیروزی انقلاب در جهت استقرار و اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با خدمتگزاری صادقانه و خالصانه به مردم سپری کردند.
آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام عصر روز گذشته یکشنبه ۱۹ دی ماه ۹۵ و در سن ۸۲ سالگی بر اثر ایست قلبی در بیمارستان شهدای تجریش تهران دار فانی را وداع گفت.


گزارش تصویری
جستجو
آخرین اخبار