سرویس خبری: استان تهران, اسلامشهر .
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۵| ساعت انتشار: ۱۰:۰۶ | پرینت | چاپ
توقیف محموله لاستیک های قاچاق در اسلامشهر

فرمانده انتظامی شهرستان اسلامشهر از توقیف محموله لاستیک‌ خودرو قاچاق به ارزش بیش از پنج میلیارد ریال در این شهرستان خبرداد.

به گزارش راوی نیوز، سرهنگ ابراهیم حسن آبادی دراین باره گفت: در پی کسب خبری مبنی بر دپوی محموله لاستیک قاچاق در یکی از شهرک های اسلامشهر، بررسی موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی با بیان این که ماموران مبارزه با قاچاق کالا و ارز پس از اقدامات اطلاعاتی و تعقیب و مراقبت شبانه روزی، انبار موردنظر را شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی و رعایت موازین شرعی وارد انبار شدند، گفت: در بازرسی از این انبار ۷۲۳ حلقه لاستیک فاقد هرگونه مجوز گمرکی کشف که کارشناسان ارزش تقریبی محموله را بیش از پنج میلیارد و ۵۰ میلیون ریال برآورد کرده اند.
فرمانده انتظامی شهرستان اسلامشهر با اعلام این که در این باره یک نفر دستگیر شده است،‌گفت: همه اقلام کشف شده به همراه این فرد تحویل مقام قضایی شده است.
سرهنگ حسن آبادی هدف از برخورد با قاچاق کالا را افزایش کسب و کار، رونق تولید داخلی و احساس امنیت شغلی شهروندان ایرانی و همچنین رضایتمندی مسئولان از پلیس عنوان کرد.
شهرستان اسلامشهر به دلیل قرار گرفتن در حاشیه پایتخت، دسترسی آسان به شریان‌های ترانزیتی و برخورداری از بارانداز‌های فراوان همواره مورد توجه قاچاقچیان کالا بوده‌است در حالی که اقدامات نامحسوس پلیس طی سال‌های اخیر شرایط را برای این افراد ناامن کرده‌است.


گزارش تصویری
جستجو
آخرین اخبار