سرویس خبری: استان تهران, ورامین .
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۵| ساعت انتشار: ۰۹:۴۳ | پرینت | چاپ
نمایشگاه عفاف و حجاب در مدارس ورامین برپا می شود

رییس آموزش و پرورش ورامین:
رییس آموزش و پرورش شهرستان ورامین از برپایی نمایشگاه عفاف و حجاب در برخی مدارس شهرستان همزمان با جشن پیروزی انقلاب اسلامی خبر داد.

به گزارش راوی نیوز، امیر محمدی با اشاره به این نکته که کمیته دانش آموزی و فرهنگیان ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی شهرستان ورامین به صورت ویژه فعال شده است، اظهار داشت: همزمان با جشن پیروزی انقلاب اسلامی، برنامه های خوبی در مدارس برگزار خواهد شد.

رییس آموزش و پرورش شهرستان ورامین افزود: مخاطب برنامه های این کمیته، دانش آموزان و فرهنگیان هستند و به همین خاطر تلاش شده تا برنامه های متنوع و جامعی در این ایام اجرایی شود.

محمدی با تأکید بر این نکته که آموزش و پرورش ورامین برای برگزاری مراسم های جشن انقلاب آمادگی کامل دارد، ادامه داد: برگزاری مسابقات فرهنگی و هنری، ورزشی، قرآن، نهج البلاغه و احکام ویژه دانش آموزان و فرهنگیان برگزار خواهد شد.

رییس آموزش و پرورش شهرستان ورامین یادآور شد: عطرافشانی و گلباران مزار شهدا توسط دانش آموزان در ایام دهه مبارک فجر از دیگر برنامه هایی است که با جدیت دنبال می شود.

محمدی به «مهر» تأکید کرد: نواختن زنگ گلبانگ انقلاب در تمامی مدارس در ۱۲ بهمن، برگزاری نمایشگاه عفاف و حجاب در مدارس و اداره آموزش و پرورش، برگزاری مراسم صبحگاه مشترک دانش آموزی، برپایی محافل انس با قرآن کریم، آذین بندی مدارس، برگزاری همایش یاوران انقلاب و ده ها برنامه دیگر در ایام دهه مبارک فجر توسط کمیته دانش آموزی و فرهنگیان برگزار می شود.


گزارش تصویری
جستجو
آخرین اخبار