سرویس خبری: استان تهران, تهران .
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۵| ساعت انتشار: ۱۱:۲۲ | پرینت | چاپ
آغاز ساماندهی بساط گستران خیابان های ولیعصر(عج)، حافظ و جمهوری

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهردار منطقه ۱۱ تهران گفت: برنامه ریزی ها برای ساماندهی بساط گستران که در ماه های پایانی سال در خیابان های ولیعصر(عج)، حافظ و جمهوری و در محدوده این منطقه قرار دارند، آغاز شد.

به گزارش راوی نیوز، امیرحسین عساری با اشاره به مشکلات افزایش بساط گستران و سد معبر دستفروشان در ماه های پایانی سال افزود: در همین راستا اصناف راسته های تجاری خیابان های ولیعصر (عج)، جمهوری و حافظ برای اجرای طرح انضباط شهری با مدیریت شهری مشارکت می کنند.
وی اظهار کرد: با توجه به فعالیت صنوف مختلف در محور خیابان های ولیعصر (عج)، جمهوری و حافظ که از راسته های تجاری مهم شهر تهران به شمار می روند، همکاری اتحادیه ها در ساماندهی و افزایش سطح تعاملات با شهرداری بسیار مؤثر است.
عساری از برگزاری چند نشست هم اندیشی و مشارکت با صنوف در ناحیه یک این منطقه خبر داد و به «ایرنا» گفت: در این جلسات نمایندگان صنف ناشران، تجهیزات پزشکی، تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک، پارچه فروشان، صوتی و تصویری و گوشی همراه، اغذیه فروشان، لوازم خانگی و همچنین نیروی انتظامی حضور داشتند.
به گفته وی مقرر شده فضای مناسبی برای ساماندهی بساط گستران با محوریت اداره ساماندهی و هماهنگی با شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران در نظر گرفته شود.


گزارش تصویری
جستجو
آخرین اخبار