سرویس خبری: استان تهران, تهران .
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۵| ساعت انتشار: ۱۲:۲۶ | پرینت | چاپ
انهدام باند ۱۰ نفره سرقت لوازم داخلی خودرو در شرق تهران

رئیس کلانتری ۱۴۴ جوادیه تهرانپارس از شناسایی و دستگیری ۱۰ عضو باند سرقت و مالخری لوازم داخلی خودرو در شرق تهران خبر داد.
به گزارش راوی نیوز، سرگرد قربان منصوری افزود: با شکایت جمعی از شهروندان در خصوص سرقت لوازم داخلی خودرو، بررسی موضوع در دستور کار ماموران کلانتری ۱۴۴ جوادیه تهرانپارس قرار گرفت.

وی تصریح کرد: با انجام تحقیقات پلیسی مشخص شد، یک باند ۱۰ نفره سارق و مالخر علاوه بر انجام سرقت در سطح منطقه و ایجاد ناامنی موجب نارضایتی شهروندان شده اند.
سرگرد منصوری با اشاره به اخذ دستور بازداشت متهمان توسط مقام قضایی گفت: مخفیگاه متهمان در محدوده منطقه تهرانپارس با تلاش و تحقیق ماموران شناسایی و در یک عملیات ضربتی، ۱۰ عضو این باند سرقت دستگیر شدند.
به گفته وی، درهمین ارتباط اموال مسروقه زیادی شامل تعدادی ضبط، باند، کپسول آتش نشانی خودرو، تجهیزات و لوازم شخصی، رینگ و لاستیک، جک، عینک آفتابی و فلش مموری از مخفیگاه متهمان کشف و به کلانتری منتقل شد.
رئیس کلانتری ۱۴۴ تهرانپارس خاطرنشان کرد: متهمان در تحقیقات و بازجویی های انجام شده به جرایم خود مبنی بر سرقت در منطقه شرق تهران اعتراف کردند که برای تکمیل پرونده به پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شدند.


گزارش تصویری
جستجو
آخرین اخبار