سرویس خبری: دسته‌بندی نشده .
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۵| ساعت انتشار: ۱۲:۱۹ | پرینت | چاپ
فرهنگ سازی هنجارهای ترافیکی در مدارس منطقه ۱۷

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۱۷ از اجرای برنامه های متنوع آموزشی و اعزام دانش آموزان به بوستانهای ترافیک، با هدف آموزش و فرهنگ سازی هنجارهای ترافیکی در زمستان سال جاری خبر داد.

به گزارش راوی نیوز، دکتر مهدی نوروزی با اعلام این خبر افزود: از آغاز سال تحصیلی برگزاری دوره های یک روزه آموزشی برای دانش آموزان در دستور کار این معاونت قرار گرفت.
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۱۷ حضور دانش آموزان در بوستانهای ترافیک را مفید دانست و تصریح کرد: دانش آموزان در این اردوهای آموزشی، در موقعیت های ترافیکی قرار می گیرند و به خوبی با هنجارهای ترافیکی آشنا شده و قوانین و مقررات این حوزه برایشان نهادینه می شود.
وی انجام اقدامات اینچنینی را در کاهش خطرات و صدمات تصادفات رانندگی موثر دانست و خاطرنشان کرد: در این آموزشها دانش آموزان و خانواده هایشان با قوانین و مقررات ترافیکی آشنا می شوند و این آموزشها می تواند در کاهش تصادفات رانندگی و خطرات و لطمات ناشی از آن موثر باشد.
گفتنی است، معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۱۷ برای جبران کمبود بوستان آموزش ترافیک در منطقه، از امکانات آموزشی پهنه جنوب و مناطق همجوار جهت آموزش کودکان و نوجوانان بهره می برد.


گزارش تصویری
جستجو
آخرین اخبار