سرویس خبری: استان تهران, تهران .
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۵| ساعت انتشار: ۱۸:۲۰ | پرینت | چاپ
۲۰ درصد تخت های تامین اجتماعی کشور متعلق به استان تهران است

مدیر کل درمان استان تهران با اشاره به اینکه در سال گذشته بیش از ۴ هزار میلیارد تومان در درمان غیرمستقیم و حدود ٧٠٠ هزار میلیارد تومان نیز در درمان مستقیم و مراکز ملکی هزینه شده افزود: ٢٠ درصد تخت های تامین اجتماعی کل کشور متعلق به استان تهران است.

به گزارش راوی نیوز، محمد تقی خسروانی مقدم در همایش یکروزه مدیران حراست درمان افزود: درمان تامین اجتماعی استان تهران ١٠ بیمارستان، ٢ دی کلینیک، ١۶ پلی کلینیک تخصصی و ٩ درمانگاه را تحت پوشش دارد.

وی اظهار کرد: بر اساس آمارهای موجود بیش از ٧٠ درصد مردم استان تهران از بیمه تامین اجتماعی برخوردار بوده و به مراکز تحت پوشش مراجعه می کنند.
به گفته وی، اداره کل درمان استان تهران بیش از یک سوم درمان تامین اجتماعی کل کشور را پوشش می دهد.
مدیر کل درمان استان تهران با تاکید بر اینکه بیماران از مناطق دور و نزدیک سراسر کشور برای دریافت خدمات درمانی مطلوب به مراکز درمانی استان تهران مراجعه می کنند تصریح کرد: ارجاعات بیماران از طریق مراکز درمانی شهرستان های مختلف به اداره کل درمان استان تهران به صورت گسترده اجرا و پذیرش می شود.
خسروانی مقدم در ادامه با بیان اینکه هتلینگ نوعی تکریم ارباب رجوع است گفت: هتلینگ ۴ بیمارستان تامین اجتماعی شهریار ، ورامین ، شهید دکتر لبافی نژاد و شهید دکتر معیری در استان تهران در ایام گرامیداشت هفته دولت امسال مورد بهره بردارب قرار گرفتند.
مدیر کل درمان استان تهران با اشاره به اینکه اجرای حذف دفترچه های درمانی و جایگزینی کارت هوشمند از مهمترین برنامه های سازمان تامین اجتماعی در سال جاری است اظهار کرد: تا کنون در ٣ درمانگاه استان تهران طرح پایلوت حذف دفترچه های درمانی و جایگزین شدن کارت هوشمند درمان اجرایی شده است.
خسروانی مقدم در ادامه با تاکید بر اینکه کار حراست، مهم، تخصصی و فنی است افزود: در نقش اساسی حراست سه موضوع نهفته است که پیشگیری از وقوع تخلفات یکی از مهم ترین آنها است.
وی با بیان اینکه این دوره از مدیریت حراست سازمان تامین اجتماعی بسیار پر رنگ و چشمگیر درخشیده است به «ایرنا» اظهار کرد: در حقیقت ما به طور خلاصه می توانیم نقش حراست را تشریح کنیم به نهادهای بهداشتی و درمانی یعنی حراست به نوعی سعی بر آن دارد تا هیچ کس آلوده نشود به نحوی که پیشگیری را مقدم بر امر درمان می داند.


گزارش تصویری
جستجو
آخرین اخبار