سرویس خبری: استان تهران, ورامین .
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۳۹۵| ساعت انتشار: ۱۲:۲۲ | پرینت | چاپ
وضعیت صعود صالحین ورامین به مرحله پلی آف لیگ برتر

مسئول روابط عمومی بتاشگاه صالحین ورامین وضعیت صعود این تیم به مرحله پلی آف لیگ برتر والیبال را تشریح کرد.

به گزارش راوی نیوز، مجید میثمی در خصوص وضعیت جدول رده بندی و صعود این تیم به پلی آف گفت: هشت تیم برتر جدول رده بندی به مرحله پلی آف لیگ برتر والیبال صعود می کنند و اولویت و ترتیب قرار گیری در جدول رقابت های لیگ  والیبال ابتدا برد و سپس امتیاز است و همین امر باعث شده جدول دارای پیچیدگی خاصی شود.

وی افزود: با توجه به برگزاری دیدار معوقه شهرداری تبریز و هاوش گنبد و احتمال پیروزی نماینده تبریز، تیم صالحین با وجود پیروزی مقابل پارسه هنوز صعودش به مرحله پلی آف قطعی نشده است.

مدیر روابط عمومی صالحین ورامین تصریح کرد: سرنوشت راهیابی  به پلی آف اکنون به دست خودمان است و صالحین تنها یک گام تا صعود به این مرحله فاصله دارد.

وی خاطرنشان کرد: ما در صورت پیروزی مقابل سایپا در بازی روز یکشنبه (که بسیار به آن امیدوار هستیم)، صعودمان به مرحله پلی آف قطعی شده و بدون هیچ اما و اگری در این مرحله حاضر می شویم.

میثمی در پاسخ به این سوال که با شکست سایپا در چه رده ای از جدول قرار می گیرید نیز گفت: همانطور که گفته شد اولویت جدول رده بندی لیگ برتر والیبال تعداد برد و سپس امتیاز است و به همین خاطر ما در صورت این پیروزی  در رده پنجم  قرار میگیریم.

``

  1. علیرضا مهدوی - جمعه, ۲ تیر ۱۳۹۶ در ساعت ۱۶:۰۹

    درود بر مجید میثمی خبرنگار توانمند دنیای توپ و تور


ارسال پیام, , , , ,


گزارش تصویری
جستجو
آخرین اخبار