سرویس خبری: استان تهران, شهریار .
تاریخ انتشار: ۱۴ فروردین ۱۳۹۶| ساعت انتشار: ۱۰:۳۸ | پرینت | چاپ
آتش در شهریار خسارات برجا گذاشت/۲ نفر مصدوم

مدیر عامل سازمان آتش نشانی شهرداری شهریار:
مدیر عامل سازمان آتش نشانی شهرداری شهریار از مصدوم شدن ۲ نفر و خسارات فراوان بر اثر آتش گسترده در منزل مسکونی در این شهر خبر داد.

به گزارش راوی نیوز، احمد کریمی درباره جزییات حریق منزل مسکونی در شهریار اظهار داشت: بامداد امروز دوشنبه ۱۴ فروردین ۹۶، آتش سوزی گسترده منزل مسکونی در فاز یک اندیشه، خیابان شاهد شرقی، خیابان شاهد شرقی به نیروهای سازمان آتش نشانی اطلاع داده شد.

وی افزود: بلافاصله نیروهای سازمان آتش نشانی به همراه خودروهای تنفسی و تجهیزات پشتیبانی به محل اعزام و اقدامات امدادرسانی خود را آغاز کردند.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی شهرداری شهریار با اشاره به وضعیت محل حادثه اظهارکرد: آتش سوزی در طبقه اول یک مجتمع مسکونی رخ داد و در حال سرایت به طبقات بالایی ساختمان بود که خوشبختانه با تلاش آتش نشانان مهار شد.

کریمی ادامه داد: دود زیادی فضای ساختمان را پر کرده بود و همین موضوع عملیات را برای آتش نشان ها دشوار می کرد.

وی با تاکید بر اقدامات آتش نشان ها برای خارج کردن دود از ساختمان گفت: شدت حریق در حدی بود که زبانه های آتش از پنجره های این واحد مسکونی بیرون آمده بود.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی شهرداری شهریار خاطرنشان کرد: این حادثه دو مصدوم داشت و دود گرفتگی شدید و سوختن وسایل منزل سبب ورود خسارات مالی فراوان شد.

وی با بیان اینکه اتصالی برق در این واحد سبب آتش سوزی بود به «مهر» گفت: آتش نشانان پس از اطفا حریق اقدام به ایمن سازی محل حادثه کردند.


گزارش تصویری
جستجو
آخرین اخبار