سرویس خبری: استان البرز, کرج .
تاریخ انتشار: ۴ تیر ۱۳۹۶| ساعت انتشار: ۱۵:۴۷ | پرینت | چاپ
فعالیت ۹۰ باشگاه سوارکاری در البرز

استاندار البرز با اشاره به ظرفیت پرورش اسب در استان و استقرار باشگاه‌های سوارکاری در این استان، گفت: از حضور سرمایه‌گذاران برای احداث استادیوم سوارکاری استقبال می‌شود.
به گزارش راوی نیوز، سیدحمیدطهائی در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان گفت: استان البرز با استقرار نزدیک به ۹۰ باشگاه ورزشی سوارکاری، امروز به عنوان یکی از کانون‌های پرورش اسب در کشور تبدیل شده است.
طهایی با اشاره به حضور گونه‌ها و نژادهای اسب تصریح کرد: غنی بودن ظرفیت‌های انواع اسب اصیل این استان را رکورددار قرار داده است؛ به نحوی که اگر تمرکز ویژه‌ای در این بخش صورت گیرد، از استان‎‌های صاحب سابقه نیز پیشی خواهد گرفت.
استاندار البرز نزدیکی به تهران و ظرفیت باشگاه‌های اسب سواری استان را در توسعه فعالیت‌های این ورزش خاص در البرز را به عنوان یکی از مولفه‌های توسعه‌محورانه مهم قلمداد کرد و گفت: با جذب اعتبارات مناسب و احداث استادیوم سوارکاری می‌توانیم میزبان مسابقات ملی و بین المللی نیز باشیم.
طهائی با تأکید بر استعدادهای استان در این رشته ورزشی، به «ایسنا» گفت: از حضور سرمایه‌گذاران برای احداث استادیوم سوارکاری استقبال می‌شود.

گزارش تصویری
جستجو
آخرین اخبار