سرویس خبری: استان تهران, ورامین .
تاریخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۳۹۶| ساعت انتشار: ۱۷:۰۰ | پرینت | چاپ
کابینه دوازدهم ساده زیست باشد

امام جمعه موقت خیرآباد:
امام جمعه موقت خیرآباد گفت: دولت جدید باید ساده زیست باشد و به قول هایی که به مردم داده پایبند باشد.

به گزارش راوی نیوز، حجت الاسلام عابدی امام جمعه موقت خیرآباد در خطبه اول نمازجمعه ۲۷ مرداد ۹۶ خیرآباد با اشاره به خطبه ۱۵۷ از نهج البلاغه در اهمیت تقوا اظهار داشت: ای بندگان خدا بدانید تقوای الهی دژ مستحکم و شکست ناپذیری است برای شما، یعنی انسان اگر مسلح شد به صلاح تقوا هیچ آفتی دنیا و آخرت او را تهدید نخواهد کرد.

وی افزود: اما اگر در مقابل گناهان و معاصی هر لحظه ممکن است انسان را از پای در آورد، پس اگر می خواهیم در دنیا آسیبی به ما وارد نشود تقوای الهی را رعایت کنیم.
حجت الاسلام والمسلمین عابدی امام جمعه موقت منطقه خیرآباد در خطبه دوم نمازجمعه بیان کرد: دحو الارض روزی است که زمین خشک شده است در نقطه ای از کعبه و اعمالی چون روزه گرفتن و دعا خواندن نیز در این روز دارد.
وی با اشاره به اعضای جدید مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: مجمع تشخیص مصلحت نظام جایگاه مهمی در انقلاب اسلامی و جمهوری اسلامی دارد.
امام جمعه موقت خیرآباد ادامه داد: حضرت آیت ا… شاهرودی یکی از مراجع بزرگ و شخصیت عالم و فرهیته و کار آزموده ای است که مقام معظم رهبری ایشان را به این سمت برگزیدند.
وی باتوجه به رأی اعتماد وزرای کابینه دوازدهم گفت: مردم خواستار این هستند افرادی که وارد کابینه دوازدهم می شوند افرادی متخصص، متعهد،کار آزموده و دارای تجربه کافی داشته باشند و از همه مهم تر انقلابی باشند.
حجت الاسلام عابدی بیان داشت: به گفته مقام معظم رهبری دارای مدیریت جهادی باشند شبانه روز کار کنند و دغدغه مردم را داشته باشند چون در حال حاضر کشور ما در وضعیتی است که با مدیریت عادی، نمی توانیم مشکلاتمان را حل کنیم و این کار تنها با مدیریت جهادی امکان پذیر است و مسئولان باید به این نکات توجه نمایند.
امام جمعه موقت خیرآباد با تاکید بر ضرورت ساده زیستی اعضای دولت دوازدهم، گفت: دولت جدید به قول هایی که به مردم داده پایبند باشد و معیشت مردم را در اولویت کار خود قرار دهد و بتواند مشکلات معیشت مردم را به حداقل برساند.

گزارش تصویری
جستجو
آخرین اخبار