سرویس خبری: استان تهران, پیشوا .
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۶| ساعت انتشار: ۱۷:۰۰ | پرینت | چاپ
رتبه شهرداری پیشوا دو پله بالاتر رفت

رتبه شهرداری پیشوا دو پله بالاتر رفت و از رتبه شش به هشت رسید.

به گزارش راوی نیوز، شیرزاد یعقوبی شهردار پیشوا اظهار کرد: به لطف خداوند متعال با پیگیری‌های صورت گرفته از سوی شهرداری و حمایت اعضای محترم شورای اسلامی شهر با موافقت معاونت امور عمرانی استانداری تهران درجه شهرداری پیشوا پس از سال‌ها پیگیری از ۶ به ۸ ارتقا خواهد یافت.

وی تصریح کرد: ارتقای درجه شهرداری از شش به هشت در راستای ایجاد تحولات بنیادین در حوزه های مختلف از جمله سرمایه‌گذاری ، نیروی انسانی و ارتقای بودجه شهرداری پیشوا صورت گرفت و این مهم باعث قوت قلب برای خدمات‌رسانی مطلوبتر به شهروندان پیشوایی می‌شود.

یعقوبی خاطرنشان کرد: مجموعه شهرداری پیشوا در راستای خدمات‌رسانی و رضایتمندی هرچه بیشتر به شهروندان ، تمام تلاش خود را به در این خصوص بکار گرفته است.

شهردار پیشوا در پایان ضمن تقدیر از همیاری و تعامل مردم در پیشبرد اهداف شهرداری ، تصریح کرد: با پیگیری های مستمر چند ساله شهرداری پیشوا در خصوص ارتقا رتبه شهرداری هم اکنون با ابلاغ معاونت امور عمرانی استانداری تهران به سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور در آینده ای نزدیک این مهم اجرایی و مجموعه مدیریت شهری به اهداف خود در ارتقا جایگاه شهرداری خواهد رسید.


گزارش تصویری
جستجو
آخرین اخبار