سرویس خبری: استان تهران, ورامین .
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۶| ساعت انتشار: ۲۰:۳۴ | پرینت | چاپ
سپاه ورامین ۷ سالن به ظرفیت ورزشی شهرستان اضافه کرده است

فرمانده سپاه ناحیه ورامین:
فرمانده سپاه ناحیه ورامین گفت: سپاه ورامین ۷ سالن به ظرفیت های ورزشی شهرستان اضافه کرده است.
به گزارش راوی نیوز، سرهنگ داوود اصغری بعد از ظهر یکشنبه ۲۹ مرداد ۹۶ در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت: رسانه تاثیر بسیار عمیقی در تحولات اجتماعی، سیاسی و فرهنگی دارد و خبرنگار وظیفه مطالبه گری دارد.

وی افزود: صرف انعکاس خبر جایگاه خبرنگار نیست، اصحاب رسانه باید نگهبان جامعه و چشم بینای مردم باشند   در برابر اقدامات اشتباه مسئولین زنگ خطر را به صدا در بیاورند.

فرمانده سپاه ناحیه ورامین با بیان این که ابزار رسانه بسیار قدرتمند است، افزود: رسانه اگر به وظیفه ذاتی خود عمل کرده و از کسی نهراسد، از وقوع بسیاری از مفاسد جلوگیری می کند.

اصغری اظهار داشت: برخی اوقات موارد تلخی در شهرستان وجود دارد که در رسانه به دلیل افول تعداد مخاطب گفته نمی شود، در حالیکه باید مشکلات شهرستان مطرح شده و با پیشنهادات سازنده کارهای فرهنگی مناسبی انجام داد.

وی با اشاره به مسائل شهرستان ورامین افزود: سپاه در حوزه های گوناگون ورود پیدا کرده است، به عنوان مثال از سال ۹۳ هفت سالن ورزشی صالحین با اعتبار ۱۴ میلیارد ریال به ظرفیت ورزشی شهرستان در روستاهای گوناگون افزوده شده است.

فرمانده سپاه ناحیه ورامین اضافه کرد: بسیاری از این توفیقات با نگاه جهادی و  حداقل هزینه ها انجام می شود.

وی تامین امنیت شهرستان را وظیفه ذاتی سپاه دانست و گفت: در مباحث فرهنگی نیز گروه های جهادی، حلقه های صالحین و بسیاری از دیگر اقدامات فرهنگی را انجام داده ایم.

اصغری با انتقاد از برخی اقدامات در جهت تخریب نام ورامین، گفت: بسیاری از آسیب های اجتماعی در همه جای کشور است، اما نام ورامین را به هر بهانه تخریب می کنند، شما باید در این موارد موضع بگیرید و دفاع کنید.

وی تاکید کرد: تیم لیگ یک فوتسال صالحین ورامین را راه اندازی کردیم و در آینده مانند مقاومت قرچک سبب افتخار برای ورامین خواهد شد، از مسئولین می خواهم که ما را حمایت کنند و در حمایت ها عدالت را رعایت کنند.

فرمانده سپاه ناحیه ورامین با بیان این که بیش از ۶۰ درصد تیم فوتسال صالحین از ظرفیت های بومی شهرستان و بازیکنان بومی است، گفت: امیدواریم این تیم در فصل آینده وارد لیگ برتر شود.


گزارش تصویری
جستجو
آخرین اخبار