سرویس خبری: استان تهران, ورامین .
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۶| ساعت انتشار: ۱۲:۳۳ | پرینت | چاپ
«مجتبی بوربور» جوان بومی و کارآمد شایسته کرسی «بهشتی»

بررسی گزینه های شهرداری ورامین (1)
در اولین روز شروع به کار شورای اسلامی شهر ورامین، سرپرست شهرداری منصوب می شود. اینکه چه کسی در جلسات آینده شورای شهر به عنوان شهردار بر صندلی خیابان «شهید بهشتی» تکیه می زند، به بحثی داغ در شهرستان ورامین تبدیل شده است.

به گزارش راوی نیوز، حوادث گوناگونی که در سال ۹۵ در ارتباط با مدیریت شهری ورامین رخ داد و تنش هایی را در شهر ایجاد کرد، بر حساسیت انتخاب شهردار جدید در دوره پنجم شورای شهر می افزاید.

از بین گزینه های مطرح شده برای انتصاب شهردار ورامین «مجتبی بوربور» دارای ویژگی های منحصر به فردی برای قرار گرفتن در این پست مهم و کلیدی شهر است.

وی متولد جلیل آباد پیشوا بوده و از جمله نیروهای جوان، بومی کارآمد دشت ورامین محسوب می شود.

مجتبی بوربور قبل از حضور در فرمانداری شهرستان ورامین دارای جایگاه مناسبی در نهاد ریاست جمهوری بود اما به ورامین آمد و در زمان فرمانداری خوانساری در کسوت معاونت برنامه ریزی و اداری و مالی فرمانداری مشغول به فعالیت شد.

بوربور از جمله گزینه های بومی شهرداری ورامین است که به دلیل حضور در نهاد ریاست جمهوری، ارتباطات فراوانی با ادارات و نهادهای دولتی دارد و برخی کارشناسان، این موضوع را یکی از ویژگی های مثبت بوربور می دانند.

وی نشان داده است که به دنبال سیاسی کاری نبوده و فقط به کار و خدمت به مردم فکر می کند.

نیروی جوانی و آشنایی با منطقه ورامین از دیگر ویژگی های مثبت بوربور است.

عدم داشتن سابقه در مدیریت شهری را باید یکی از نقاط ضعف بوربور دانست که البته با وجود ویژگی های مثبت بسیار این نیروی جوان و تازه نفس قابل جبران خواهد بود و صد البته، تکیه بر کرسی برنامه ریزی شهرستان ورامین، وی را با چالش های مدیریت شهری ورامین آشنا و مسلط کرده است.

از مهم ترین نقاط قوت مجتبی بوربور داشتن ارتباطات درون سازمانی قوی در شهرستان ورامین، استان تهران و کشور است.

وی در این مدت چهره ای پرتلاش و فعال از خود در اذهان مردم ثبت کرد.

چند روزی است که مجتبی بوربور به عنوان یکی از گزینه های تصدی شهرداری ورامین بر سر زبان ها افتاده است.

بوربور با حضور گزینه هایی نظیر محمد شیرکوند و محسن تاجیک، رقابت نزدیکی را برای نشستن بر روی صندلی داغ خیابان شهید بهشتی دارد.
از آنجایی که مجتبی بوربور یک نیروی جوان و با انگیزه است، به طور حتم انتخاب وی به عنوان شهردار می تواند آثار خوبی برای شهر ورامین به همراه داشته باشد.

حالا باید منتظر ماند و دید بوربور که هم اکنون برخی اعضای شورای شهر را در کنار خود می بیند، می تواند با ارائه یک برنامه منسجم، اکثریت اعضای شورا را مجاب به رای دادن کند یا همچنان در معاونت فرمانداری ورامین به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

 


گزارش تصویری
جستجو
آخرین اخبار