سرویس خبری: استان تهران, ورامین .
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۶| ساعت انتشار: ۱۲:۰۰ | پرینت | چاپ
شهرداری ورامین‎ از آزادگان تجلیل کرد

مراسم تجلیل از آزادگان شهرورامین شهرداری و شورای شهرستان ورامین به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی در تالار پذیرایی تیبا برگزار شد.
به گزارش راوی نیوز، همزمان با سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی طی مراسمی با حضور روسای شورای شهر و شهرستان، شهردار و اعضای شورای شهرورامین از حاج حسن فرجی، تنها آزادهٔ عضو شورای شهر و آزادگان شهر ورامین تجلیل به عمل آمد.
در این مراسم علی حیدریان شهردار ورامین گفت: آزادگان عزیز در تمام زمان اسارت اندکی از آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب عدول نکردند و در این راه با ایستادگی که داشتند و دشمن را مجبور به تسلیم در برابر ارزش‌ها و مقدسات خود کردند.
وی در ادامه بیان کرد: آن روزها ایستادگی در برابر دشمن وظیفهٔ ما بود و هم اکنون به‌عنوان خادمان مردم در پارلمان شهری و دستگاه‌های خدمات رسان وظیفه ‌داریم تا با انجام خواسته‌ها و نیازهای شهروندان بتوانیم شهری عاری از مشکلات بسازیم.
در ادامه شهردار ورامین ضمن تبریک سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی اظهار کرد: آزادگان ما سال‌های جوانی خود را با مشقت و آزارهای دشمنان در اردوگاه‌ها گذراندند اما هیچ‌وقت دست از ارزش‌ها و انقلاب و دفاع مقدس برنداشتند.
حیدریان گفت: تقدیر از این افراد تنها می‌تواند گوشه‌ای از رشادت‌ها و فداکاری‌های آن‌ها را جبران کند اما بهترین تقدیری که می‌توانیم از این عزیزان داشته باشیم این است که با تمام توان در جهت انجام وظایف خود در هر جایگاه و مسئولیت بهترین‌ها را برای مردم ولایتمدار و شهید پرور شهرستان ورامین داشته باشیم.
شایان ذکر است در این مراسم تعدادی از آزادگان عزیز خاطرات خود در زمان اسارت برای حضار بصورت مختصر بیان داشتند.

گزارش تصویری
جستجو
آخرین اخبار