سرویس خبری: استان تهران, ورامین .
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۶| ساعت انتشار: ۲۳:۲۶ | پرینت | چاپ
«محمد شیرکوند» جوان مسلط بر کار و قانون مدیریت شهری

بررسی گزینه های شهرداری ورامین(2)
شنیده ها حکایت از آن دارد که در اولین روز شروع به کار شورای اسلامی شهر ورامین، «محمد شیرکوند» به عنوان سرپرست شهرداری منصوب می شود و احتمال زیادی وجود دارد که وی به عنوان شهردار نیز انتخاب شود.

به گزارش راوی نیوز، شرایط بحران مالی شهرداری و اتفاقات تلخی که در سال ۹۵ روی داد، از جمله فوت سه شهروند در حادثه ریزش آوار و سقوط یک روشندل از پل عابر پیاده در میدان رازی، حساسیت انتخاب شهردار جدید را علیرغم تکراری بودن ۹۰ درصد افراد شورای شهر ورامین در شورای پنجم را افزایش داده است.
محمد شیرکوند، یک دوره سابقه حضور در شورای شهر ورامین را دارد و چهار سال به عنوان نماینده مردم ورامین در پارلمان شهری فعالیت می کرد، اما در پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر ورامین، مردم این شهر او را انتخاب نکردند، تا این عدم انتخاب، زمینه ای برای حضور وی به عنوان یکی از گزینه های شهرداری ورامین شود.
شیرکوند با توجه به اینکه حدود ۱۴ سال کارمند قسمت های مختلف شهرداری و چهار سال عضو شورای شهر ورامین بوده است، می تواند گزینه مطلوبی برای اداره شهر بوده و موفق هم باشد.
نگارنده این سطور به واسطه حضور فعال برای پوشش خبری در جلسات شورای شهر، شاهد بوده که نظرات علمی و کارشناسی شیرکوند همیشه مورد توجه اعضای دیگر شورا بوده است.
تسلط او بر تمام ارکان مدیریت شهری و وظایف شهرداری، در کنار حضور چهار ساله وی بر امور شورای شهر که وظیفه نظارت و قانونگذاری برای شهرداری دارد، برگ برنده های استثنایی «محمد شیرکوند» در تصدی سکان شهرداری ورامین است.
بدون شک، جوان و انرژیک بودن، تسلط بر قوانین و اجرای آنها، بومی بودن و شناخت کافی از مناطق و محلات مختلف شهری ورامین، می تواند شیرکوند را در اداره شهر ورامین موفق و سربلند کند.
«محمد شیرکوند» که هم اکنون برخی اعضای شورای شهر را حامی خود به عنوان شهردار می بیند، می تواند با ارائه برنامه ای منسجم و تحول گرایانه، اکثریت اعضای شورا را مجاب به رای دادن کند و توانایی های خود را با نیروی جوانی و تجربه ۱۴ ساله کار در شهرداری و عضویت در شورای شهر ورامین اثبات کند.

*علیرضا مهدی زاده


گزارش تصویری
جستجو
آخرین اخبار