سرویس خبری: استان تهران, ورامین .
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۶| ساعت انتشار: ۱۱:۲۰ | پرینت | چاپ
آمادگی کمیته امداد ورامین برای دریافت نذورات عید قربان

رییس کمیته امداد ورامین خبر داد:
رییس کمیته امداد ورامین گفت: در آستانه فرا رسیدن عید قربان آماده دریافت نذورات مردم نیکوکار شهرستان از طریق دفاتر کمیته امداد و مراکز نیکوکاری هستیم.

به گزارش راوی نیوز، سلیمان آقایی رنجبر با اعلام آمادگی برای دریافت گوشت قربانی، جمع آوری نذورات و کمک های مردم نیکوکار در ایام عید سعید قربان اظهار داشت: با حاکمیت شرایط اضطراری ناشی ازشیوع بیماری تب کریمه کنگو و احتمال وجود دامهای آلوده در بازارهای فروش دام در ایام عید سعید قربان کمیته امداد ورامین تمهیداتی را اندیشیده است.

 

وی با اشاره به عید بزرگ و فرخنده قربان، بیان داشت: امسال نیز همچون سال های گذشته و به منظور احیای سنت های حسنه الهی کمیته امداد شهرستان ورامین آماده دریافت نذورات قربانی مردم متدین و نیکوکار است تا این کمک ها در همان روز میان نیازمندان و محرومان توزیع شود لذا به دلیل شرایط کنونی تغییراتی در تهیه و توزیع این نذورات ایجاد شده است.

 

آقایی رنجبر در ادامه افزود: طی هماهنگی های بعمل آمده فی مابین اداره دامپزشکی شهرستان ورامین و کمیته امداد  امام خمینی (ره) این شهرستان تمهیدات لازم در خصوص خرید دام ، ذبح شرعی ،بسته بندی بهداشتی لیبل دار و فریز ۲۴ ساعته آن جهت رفاه حال خیرین و نیکوکاران عزیز شهرستان فراهم آمده تا فارغ از هر گونه تهدید بهداشتی قربانی های آنها بدست نیازمندان تحت حمایت این نهاد مقدس برسد.

 

رییس کمیته امداد ورامین در پایان گفت: نیکو کاران گرامی می توانند وجوهات نقد خود را جهت خرید دام و توزیع گوشت قربانی آن به شماره حساب ۰۱۰۷۴۹۲۱۸۸۸۰۰۹  یا به کارت اعتباری با شماره ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۷۰۴۷۰۸  به‌نام کمیته امداد امام خمینی (ره) ورامین نزد بانک ملی مجتمع ادارات  واریز نمایند تا از اجر اخروی این عمل برخوردار شوند.


گزارش تصویری
جستجو
آخرین اخبار