سرویس خبری: استان تهران, ورامین .
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۶| ساعت انتشار: ۱۴:۱۰ | پرینت | چاپ
۱۵ نفر به عنوان گزینه شهردار ورامین معرفی شده اند

رئیس شورای شهر:
رئیس شورای اسلامی شهر ورامین گفت: ۱۵ نفر به عنوان گزینه شهردار ورامین معرفی شده اند که این گزینه‌ها به دنبال جلب نظر منتخبین شورای شهر هستند.

به گزارش راوی نیوز، سید رضا احمدی رئیس شورای شهر ورامین بیان کرد: منتخبین دوره پنجم شورای شهر از بعد تایید صحت انتخابات شورای شهر ورامین تا به امروز ۷ جلسه تشکیل داده اند.

وی پس از بیان اینکه در تمام جلسات همه منتخبین شورای شهر حضور داشتند، گفت: این حضور تمام منتخبین نشان دهنده آن است که همگان مصمم هستند که تصمیمات مدیریت شهر با اقتدار و سرعت بیشتری صورت پذیرد.

منتخب دوره پنجم شورای شهر ورامین اظهار داشت: تا به امروز تعداد ۱۵ نفر به عنوان گزینه پیشنهادی شهردار از سوی منتخبین شورای شهر معرفی شدند ولی با توجه به اینکه افراد باید برنامه‌های خود را بیاورند و از سوی دیگر نیز باید گزینه‌های شهرداری برای این پست مصاحبه دهند، احتمال آن می‌رود که افرادی انصراف دهند.

احمدی تصریح کرد: از آنجایی که شاید در مصاحبه افرادی ریزش داشته باشند و یا رزومه فعالیت مناسبی نداشته باشند، امکان آن وجود دارد که گزینه‌های پیشنهادی برای شهرداری ورامین کم شود.

رئیس شورای شهر ورامین خاطر نشان کرد: هر کدام از منتخبین می‌توانند گزینه‌های پیشنهادی خود را معرفی کنند ولی به صورت رسمی نمی توانیم تا مشخص شدن وضعیت کامل، اسامی گزینه‌های شهرداری را اعلام کنیم.

وی با بیان اینکه حیدریان نیز یکی از گزینه‌های پیشنهاد شده می‌باشد، اظهار داشت: اگر بعد از جلسه امشب گزینه‎‌های شهرداری ورامین مشخص شود اطلاع رسانی لازم را صورت خواهیم داد ولی در حال حاضر اتفاق خاصی در این خصوص رخ نداده است.

احمدی تصریح کرد: برخی گزینه های شهرداری که به عنوان گزینه مطرح هستند در حال رایزنی با منتخبین دوره پنجم شورای شهر هستند تا بتوانند نظر آنها را به خود جلب کنند.


گزارش تصویری
جستجو
آخرین اخبار