سرویس خبری: استان تهران, پیشوا, قرچک, ورامین .
تاریخ انتشار: ۲۱ شهریور ۱۳۹۶| ساعت انتشار: ۲۳:۲۵ | پرینت | چاپ
«نبض امروز» در دستان مردم ورامین است

اولین روزنامه محلی شهرستانهای استان تهران مجوز گرفت؛
مجوز اولین روزنامه محلی شهرستانهای استان تهران در طول تاریخ مطبوعات ایران به نام «نبض امروز» با صاحب امتیازی و مدیرمسئولی «علیرضا مهدی زاده» پیشکسوت رسانه ای استان تهران توسط هیئت نظارت بر مطبوعات و خبرگزاری های کشور صادر شد.

به گزارش راوی نیوز، به موجب ماده  قانون مطبوعات، پروانه انتشار نشریه «نبض امروز» در زمینه اجتماعی و فرهنگی، با ترتیب انتشار روزانه و گستره شهرستان ورامین در تاریخ  ۱۳ شهریور ۹۶ به شماره ثبت ۷۹۷۸۴ به صاحب امتیازی و مدیرمسئولی «علیرضا مهدی زاده» مصوب شده است.

فعالیت‌های مطبوعاتی و خبری «مهدی زاده» به طور غیر رسمی از سال ۱۳۶۸ و به صورت رسمی از سال ۱۳۷۱ شروع شده و تاکنون به صورت پیوسته ادامه دارد.

وی سردبیری چندین نشریه تخصصی و عمومی، سرپرستی استان تهران «خبرگزاری مهر»، نویسندگی و خبرنگاری مجله «روزهای زندگی»، صاحب امتیازی و مدیرمسئولی پایگاه اطلاع رسانی اینترنتی «راوی امروز»، دوهفته نامه «اعلامیه» و ماهنامه «سلام اول» را در کارنامه رسانه ای خود دارد.

مسئولیت روابط‌عمومی و ورزش منطقه ۱۲ «سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران»، مشاور رسانه‌ای و امور فرهنگی چندین اداره و نهاد دولتی، نایب رئیس کانون خبرنگاران باشگاه «متین ورامین»(قهرمان والیبال آسیا و قهرمان لیگ برتر ایران حاضر در جام باشگاه‌های جهان)، ریاست کمیته اطلاع‌رسانی سومین یادواره ملی فرهنگی هنری «طلوع خرداد»، معاونت فرهنگی اجتماعی باشگاه والیبال «صالحین ورامین»، مشاور رسانه‌ای نماینده مردم شهرستان‌های ورامین، قرچک و پیشوا و سخن‌گوی کمیسیون امنیت‌ملی مجلس شورای اسلامی و مدرسی دانشگاه‌های علمی-کاربردی و آزاد اسلامی از جمله سوابق کاری «مهدی زاده» است.

«مهدی زاده» عضو انجمن صنفی روزنامه‌نگاران ایران (از سال ۷۷ )، عضو سابق مجمع خبرنگاران جهانی (Ifj)  و عضو هیئت مؤسس خانه مطبوعات استان تهران نیز بوده است.

وی که مدیر انتشارات «امروز و فردا» نیز هست، تألیف و انتشار هشت کتاب تخصصی، تاریخی و عمومی را در کارنامه داشته و ۱۵ کتاب را نیز در دست انتشار دارد.


گزارش تصویری
جستجو
آخرین اخبار