سرویس خبری: استان تهران, ورامین .
تاریخ انتشار: ۲۲ شهریور ۱۳۹۶| ساعت انتشار: ۱۰:۰۰ | پرینت | چاپ
رفع موانع تولید و اشتغالزایی در ورامین نیازمند هم افزایی دستگاههای اجرایی است

معاون برنامه ریزی و مالی و اداری فرمانداری ورامین:
معاون برنامه ریزی و مالی و اداری فرمانداری ورامین گفت: رفع مشکلات تولید و اشتغالزایی نیازمند هم افزایی دستگاههای اجرایی است.

به گزارش راوی نیوز، ششمین جلسه کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید به ریاست مجتبی بوربور معاونت برنامه ریزی و مالی اداری فرمانداری و حضور حسن میرزایی رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت ورامین و دیگر اعضاء مرتبط با کارگروه و مدیران واحدهای تولیدی درمحل اداره صنعت، معدن و تجارت برگزار شد.

در ابتدای جلسه بوربور معاونت برنامه ریزی فرمانداری با اشاره به اهمیت این کارگروه برای حل مشکل تولید کنندگان در راستای اشتغالزایی گفت: حمایت از واحدهای تولیدی و جلوگیری از تعطیلی آنها و بررسی علل رکود برخی واحدهای تولیدی و همچنین رفع موانع مربوط به اشتغال و بررسی مشکلات واحدهای تولیدی با دستگاه های اجرایی اولویت اول این کارگروه است.

وی تأکید کرد: وظیفه دستگاههای اجرایی است که با هم افزایی، مشکلات تولید کنندگان را پیگیری و رفع کنند.

بوربور با اشاره به اینکه دولت تدبیر و امید با تمام توان خود به خدمت رسانی و همکاری با صاحبان صنایع می پردازد، افزود: با تدبیر و چاره اندیشی و همچنین پیگیری موثر و دقیق در اجرای مصوبات این کارگروه تلاش خواهیم کرد موانع از مقابل سرمایه گذاران و واحدهای تولیدی برداشته شود.

مشکل اصلی تولیدکنندگان کمبود نقدینگی است

در ادامه این جلسه حسن میرزایی دبیر کار گروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان هم با تشریح اقدامات و برنامه های صورت گرفته در حوزه صنعت و تولید افزود: ‌عمده مشکلات واحدهای تولیدی کمبود نقدینگی است که امیدواریم بانکها در تقسیط بدهی های مطرح شده از سوی مدیران واحدها به تعامل و همکاری با آنها برسند.

در پایان جلسه مشکلات تعدادی از صاحبان صنایع و تولید کنندگان، اعم از نقدینگی، عدم وصول مطالبات و تقسیط بدهی معوق بیمه، مالیات و برق  مورد بررسی قرار گرفت که پس از بحث و تبادل نظر بین اعضاء تصمیمات لازم اتخاذ گردید.


گزارش تصویری
جستجو
آخرین اخبار