سرویس خبری: استان تهران, تهران .
تاریخ انتشار: ۲۲ شهریور ۱۳۹۶| ساعت انتشار: ۱۰:۲۰ | پرینت | چاپ
ارائه خدمات پزشکی به کودکان کار

در شهرداری منطقه 17 صورت گرفت:
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۱۷ از اجرای طرح ارائه خدمات پزشکی به کودکان کار پیش از آغاز سال تحصیلی جدید خبر داد.

به گزارش راوی نیوز، عقیل منصوری با اعلام این خبر افزود: در این منطقه کودکانی شناسایی شدند که در مراکز مختلفی به کار مشغول بوده و با تلاشهایی که صورت گرفته از تحصیل در مدارس جا نمی مانند و با آغاز سال تحصیلی می توانند در کلاسهای درس حاضر شده و به تحصیل بپردزاند.

منصوری ارائه خدمات به این کودکان را موجب حفظ و ارتقای سلامت خانواده دانست و افزود: در راستای حمایت و خدمات رسانی به افراد آسیب دیده اجتماعی خدمات دندانپزشکی به نیازمندان و کودکان کار منطقه ارائه می شود.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه۱۷ خاطر نشان کرد: عمده ترین هدف حمایت از نیازمندان شکوفا ساختن چرخه توانمندسازی و بهبود کیفیت زندگی آنان با بهره گیری از ظرفیت های محلی و نهاد های حمایتی با حفظ کرامت شهروندان می باشد.

گفتنی ست در راستای حمایت افراد آسیب دیده اجتماعی این مرکز با همکاری پزشکان خیر منطقه و موسسه صبح رویش  اقدام به ارائه خدمات دندان پزشکی فرزندان نیازمندان و کودکان کار و خیابان منطقه ۱۷ نموده است.


گزارش تصویری
جستجو
آخرین اخبار