سرویس خبری: استان تهران, ورامین .
تاریخ انتشار: ۲۲ شهریور ۱۳۹۶| ساعت انتشار: ۱۳:۰۷ | پرینت | چاپ
منتظر مقابله مدعیان دینداری با «لهو و لعب» هستیم

طنین گیتار، گیتار باس، درامز و ويولن «غربی» در ورامین؛
«حامد زمانی» جمعه ۲۴ شهریور ۹۶ در ورامین کنسرت برگزار می کند که نگارنده این سطور، علاقه وافری به ترانه ها و صدای وی دارد اما بخاطر دوگانگی رفتار برخی مدعیان دینداری و شناخت لهو و لعب، اجبار دارد تا نکاتی را به استحضار این مدعیان برساند.

به گزارش راوی نیوز به نقل از راوی امروز، «حامد زمانی» جمعه ۲۴ شهریور ۹۶ در ورامین کنسرت برگزار می کند که نگارنده این سطور، علاقه وافری به ترانه ها و صدای وی دارد اما بخاطر دوگانگی رفتار برخی مدعیان دینداری و شناخت لهو و لعب، اجبار دارد تا نکاتی را به استحضار این مدعیان برساند:

۱- «حامد زمانی» خواننده «پاپ» است و موسیقی «پاپ» با سازهای غربی همراه است که گروه این خواننده مشهور از سازهای غربی مانند گیتار، گیتار باس، درامز و ویولن بهره می برند.

۲- موسیقی پاپ «حامد زمانی» با توجه به علم موسیقی «۶ و ۸»تر از ساز و دهل عشایر است و حرکات موزون همراه با موسیقی «پاپ» بیشتر است.

۳- در شرع مقدس اسلام، حرام را حرام و حلال را حلال می دانیم؛ فرقی هم بین «موسیقی انقلابی» و «موسیقی لس آنجلسی» نیست؛ پس منتظر مقابله مدعیان دینداری با «لهو و لعب» در دیار ۱۵ خرداد و در روز متعلق به حضرت ولی عصر امام زمان(عج) هستیم.

۴- توصیه می شود مدعیان دینداری و مبارزه با «لهو و لعب» در دیار ۱۵ خرداد، کمی در «ایران اسلامی» باشند و نهادهای حاکمیتی و زیرنظر مقام معظم رهبری را قبول داشته باشند چون در صدا و سیمای جمهوری اسلامی که طبق قانون اساسی زیرنظر مقام معظم ولایت مطلقه فقیه است، هم موسیقی پاپ پخش می شود و هم ساز و دهل عشایر؛ پس کاسه داغتر از آش و کاتولیک تر از پاپ نباشند!

منتظر مقابله مدعیان دینداری با «لهو و لعب» هستیم چون وظیفه دانستیم «امر به معروف و نهی از منکر» کنیم.

* علیرضا مهدی زاده


گزارش تصویری
جستجو
آخرین اخبار