سرویس خبری: اخبار ایران و جهان .
تاریخ انتشار: ۲۲ شهریور ۱۳۹۶| ساعت انتشار: ۱۶:۱۱ | پرینت | چاپ
مجموعه نامه های خودمونی مهدی‌زاده به «ترامپ» رئیس جمهور آمریکا(۸)

هشتمین نامه از «مجموعه نامه های خودمونی مهدی‌زاده به «ترامپ» رئیس جمهور آمریکا» ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ توسط علی‌رضا مهدی‌زاده خبرنگار، ناشر و فعال سیاسی اجتماعی در صفحه اینستاگرامش منتشر شد که درباره تولد نهمین نوه دونالد ترامپ است.

به گزارش راوی نیوز، متن هشتمین نامه مهدی‌زاده به «دونالد ترامپ» رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا در نشانی اینستاگرامی https://www.instagram.com/p/BXSsDuCFSS1/?taken-by=alirezamahdizadeh1352 منتشر شده و به شرح زیر است:

 

سلام دونالد

خبر رسید که نهمین نوه ات هم به دنیا آمده است؛ خب بچه که گناهی ندارد، اما تو خیلی گناه داری!

خیلی وقت بود برایت نامه ننوشته بودم و دلم تنگ شده بود گرچه بی مهری می کنی و جواب نامه ها را هم به رسم ادب نمی دهی؛ یعنی باید فکر کنم که تو بی ادبی؟!

می ترسم ازاینکه نوه جدید تو به سه، چهار سالگی نرسیده، دیگر پدربزرگش را رئیس جمهور نبیند، چون تو بی کلّه تر از آن هستی که دوام بیاوری؛ البته کمی هم زرنگی و خودت را به «کوچه علی چپ» و نفهمی زده ای!

به تو توصیه می کنم که به پسرت توصیه کنی که به نوه ات توصیه کند تا به هیچ وجه شبیه تو نباشد و حتی کمی از دیوانگی های تو را یاد نگیرد و تقلید نکند.

دیگر ملالی نیست

تا نامه ای دیگر

۲۲ شهریور ۱۳۹۶

مهدی زاده

 

گفتنی است، علی‌رضا مهدی‌زاده که بیش از ربع قرن سابقه فعالیت خبری و فرهنگی و سیاسی دارد، در کانال تلگرامی خود به نشانی https://t.me/alireza52mahdizadeh نیز مطالب متنوعی را به اشتراک می گذارد که به گفته خودش، مجموعه دیدگاه ها و تحلیل های سیاسی، اجتماعی و فرهنگی اوست.

 

منبع: راوی امروز


گزارش تصویری
جستجو
آخرین اخبار