سرویس خبری: استان تهران, قرچک .
تاریخ انتشار: ۲۲ شهریور ۱۳۹۶| ساعت انتشار: ۱۷:۰۰ | پرینت | چاپ
پیش بینی ۶ پایگاه جشن عاطفه ها در قرچک

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان قرچک آدرس ۶ پایگاه اصلی برگزاری جشن عاطفه ها در این شهرستان را اعلام کرد.

به گزارش راوی نیوز، محمدرضا غضنفری در خصوص برگزاری جشن عاطفه ها گفت: طبق روال هرساله جشن عاطفه ها فردا پنج شنبه، ۲۳ شهریور ماه در ۶ پایگاه در سطح شهر با حضور مردم از ساعت ۷:۳۰ تا ۲۰ انجام خواهد شد و جمعه نیز این جشن در میعادگاه نماز جمعه قرچک برپا خواهد بود.

وی افزود: مردم می توانند با حضور در این پایگاه ها در امر خداپسندانه شرکت کرده و در تامین نیاز تحصیلی دانش آموزان بی بضاعت نقش پررنگی را داشته باشند.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان قرچک در ادامه افزود: ۸۰۰ دانش آموز در مقطع ابتدایی  و متوسطه تحت پوشش این نهاد هستند و این تعداد نیازمند کمک همه اقشار جامعه از جمله ادارات، خیرین و دیگر دانش آموزان هستند تا با کمک هموطنان و همشهریان عزیز مقدمات تحصیل این تعداد دانش آموز فراهم شود.

غضنفری با اشاره به حس انسان دوستی مردم در کمک به یکدیگر گفت: جشن عاطفه ها فرصتی برای اقدامات انسانی و بشر دوستانه است و آحاد مردم می توانند، با حضور خود در این همایش بزرگ انسانی محفل ما را گرم تر کرده و با اهدای کمک های خود خانواده های تحت پوشش را مورد حمایت خویش قرار دهند.

وی در ادامه به مهر گفت: در شرایطی که با آغاز سال تحصیلی فرزندان ما با کلیه امکانات و وسایل آموزشی برای فراگیری علم و دانش در کلاس های درس آماده می شوند، افرادی هستند که برای تامین کوچک ترین نیاز آموزشی و تحصیلی خود نیاز به کمک دیگران دارند.

وی در خاتمه با ذکر پایگاه های جشن عاطفه ها، افزود: ۶ پایگاه اصلی مسجد جامع شهر، ابتدای خیابان محمدآباد، ابتدای خیابان زیباشهر، امامزاده بی بی زبیده، امامزاده ابراهیم(ع) ، مقبره شهدای گمنام و خیابان اصلی قرچک آماده دریافت کمک های نقدی و غیر نقدی همشهریان عزیز است.


گزارش تصویری
جستجو
آخرین اخبار