سرویس خبری: استان تهران, ورامین .
تاریخ انتشار: ۲۲ شهریور ۱۳۹۶| ساعت انتشار: ۱۴:۲۴ | پرینت | چاپ
هیئت رئیسه شورای اسلامی شهرستان ورامین مشخص شد

اعضای هیأت رئیسه پنجمین دوره شورای اسلامی شهرستان ورامین انتخاب شدند.

به گزارش راوی نیوز، در این انتخابات علی خانی به عنوان رئیس ، محمد ضرابی فرد به عنوان نایب رئیس ، محمدحسن فرجی به عنوان منشی و مهدی زارع تاجیک به عنوان خزانه دار شورای اسلامی شهرستان ورامین انتخاب شدند.
فرماندار ورامین در این جلسه با تأکید بر استفاده شورای اسلامی از ظرفیت های موجود در شهرستان گفت : شورای اسلامی نه تنها در حوزه عمران شهری که در حوزه های بهداشت و درمان ، رفاه و آبادانی تمامی مناطق ،آسیب های اجتماعی ،محیط زیست و اشتغال نیز باید وارد شده و با برنامه ریزی مناسب مشکلات منطقه را برطرف کنند.
محمدرضا یوسفی افزود : شورای اسلامی شهرستان ، بازوی توانمند برای مدیران اجرایی در رفع مشکلات موجود و دست یابی به پیشرفت و توسعه پایدار به حساب می آیند و لازم است تا با همفکری تمامی دستگاه ها ، زمینه پیشرفت شهرستان را فراهم کنند.
وی بیان کرد: نگاه اعضای شورای اسلامی به تمامی مناطق باید همراه با عدالت باشد تا زمینه توسعه متوازن بخش های مختلف شهرستان به صورت متوازن از رشد و توسعه برخوردار باشند.
فرماندار ورامین بهره گیری از توان و ظرفیت بخش خصوصی و سرمایه گذاران را به عنوان اولویت مسئولان یاد کرد و افزود: در حوزه اشتغال باید زمینه را برای حضور سرمایه گذاران فراهم کرد و با تسهیل امور ، فعالیت های تولیدی را که به ایجاد فرصت شغلی پایدار می شود را توسعه داد.
یوسفی گفت : آموزش و پرورش با مشکلاتی در حوزه تأمین فضای آموزشی همراه است و اعضای شورای اسلامی شهرستان باید با شناسایی افراد متول و خیرّین مدرسه ساز ، در صدد احداث فضاهای جدید آموزشی بر آیند.


گزارش تصویری
جستجو
آخرین اخبار